info@plustelka.sk 0650444400
Čo je Plustelka?

Plustelka je balík extra programov Voľnej telky, vďaka ktorému získate prístup ku extra dávke filmov, športu a dokumentov. Plustelka je bez viazanosti, takže si ju môžete kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť. Viac o Plustelke na www.plustelka.sk

Aktuality

Späť na zoznam noviniek
8.11.2016

JOJ HD v DVB-T

Ďalšia stanica vo vysokom rozlíšení v Plustelke.

Nová generácia digitálneho terestriálneho vysielania na Slovensku DVB-T2 otvorila dodatočný priestor pre zatraktívnenie programovej ponuky dostupnej cez bežnú anténu. Vysielateľ JOJ HD nasleduje moderné trendy v oblasti televízneho vysielania a poskytuje svoj obsah vo vysokom rozlíšení aj pre terestriálne vysielanie. Diváci si tak môžu vychutnať svoje obľúbené programy v excelentnej kvalite, s obrazom plným detailov, ktoré ponúka iba vysielanie vo vysokom rozlíšení.

joj_2015_logo-hd

JOJ HD vysiela vo 4. celoplošnom multiplexe a je kódovaná systémom podmieneného prístupu Plustelka. Táto stanica sa stala automaticky súčasťou balíčku Plustelka Štandard, bez zmeny mesačného poplatku. Pre sledovanie JOJ HD je potrebný DVB-T2 prijímač Alma Plustelka alebo bezkartový modul Plustelka priamo v DVB-T2 televízore. Existujúcim divákom Plustelky odporúčame spustiť automatické vyhľadanie nových TV staníc.

Momentálne majú noví zákazníci Plustelky jedinečnú šancu ušetriť až 30 EUR pri zakúpení DVB-T2 set-top boxu Alma Plustelka. Podrobné informácie o tejto akcii, ktorá bola predĺžená do 30.11.2016 nájdete tu..

 

Vysielanie JOJ v štandardnom rozlíšení (SD) ostáva bez zmeny a je dostupná pre divákov Voľnej telky zadarmo v 2. celoplošnom multiplexe.